CW0108R200JS73
Vishay Dale
Producto No:
CW0108R200JS73
Descripción:
RES 8.2 OHM 13W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 8.2 Ohms
Series CW
Power (Watts) 13W