CW4405CS
TE Connectivity Laird
Producto No:
CW4405CS
Descripción:
RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Guía del usuario
Frequency Range 440MHz ~ 470MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) 35.500" (901.70mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 455MHz
Power - Max 200 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 5dB
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)