CWD48125S
Sensata-Crydom
Producto No:
CWD48125S
Fabricante:
Sensata-Crydom
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Guía del usuario
Load Current 125 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 660 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series CW48
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC