Hogar / Oscillators / D75A-010.0M-T
minImg
D75A-010.0M-T
Connor Winfield
Producto No:
D75A-010.0M-T
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
XTAL OSC TCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series D75A
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 10-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz