DA1206B102R-10
Laird-Signal Integrity Products
Producto No:
DA1206B102R-10
Descripción:
FERRITE BEAD 1K OHM 1206 4LN
En stock : 23322
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 1206
Package / Case 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Number of Lines 4
Current Rating (Max) 200mA