DC-750-102
Bivar Inc.
Producto No:
DC-750-102
Fabricante:
Bivar Inc.
Descripción:
CARD GUIDE DEEP 7.5" 0.102" BK
Guía del usuario
Series GRIP-O-GIDE®
For Use With/Related Products 3/32" (2.4mm) Thick PC Boards
Mfr Bivar Inc.
Accessory Type Nylon, Snap-In Mount, 7.500" (190.50mm)