DC1390-223K
API Delevan Inc.
Producto No:
DC1390-223K
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 28A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 1.064" (27.03mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 16.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.480" Dia (37.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 9mOhm Max
Inductance 22 µH