DC35-26P-NF
TE Connectivity Laird
Producto No:
DC35-26P-NF
Descripción:
RF ANT 3.3/3.5GHZ GRID CAB 30"
Guía del usuario
Frequency Range 3.4GHz ~ 3.6GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) -
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series -
Antenna Type Parabolic Grid
Frequency (Center/Band) 3.3GHz, 3.5GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features Cable - 762mm
Return Loss -
Package Bulk
Gain 26dBi
Frequency Group UHF (3GHz ~ 4GHz)