DC780R-333K
API Delevan Inc.
Producto No:
DC780R-333K
Descripción:
FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH
En stock : 245
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 19A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.831" (21.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 5.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.772" Dia (19.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 29mOhm Max
Inductance 33 µH