DC780R-823K
API Delevan Inc.
Producto No:
DC780R-823K
Descripción:
FIXED IND 82UH 4.8A 60 MOHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 12.1A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.831" (21.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 4.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.772" Dia (19.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 82 µH