DD104S100V5S
Positronic
Producto No:
DD104S100V5S
Descripción:
CONN D-SUB HD RCPT 104POS CRIMP
En stock : 45
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 6
Operating Temperature -55°C ~ 125°C