DD26S10LV30
Positronic
Producto No:
DD26S10LV30
Descripción:
CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP
Guía del usuario
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Clear Chromate Plated Zinc
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C