DD78S100E3S
Positronic
Producto No:
DD78S100E3S
Descripción:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
Guía del usuario
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features -
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C