DD78S10HT2S/AA
Positronic
Producto No:
DD78S10HT2S/AA
Descripción:
CONN D-SUB HD RCPT 78POS CRIMP
En stock : 9
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Shell Size, Connector Layout 5 (DD, D) High Density
Operating Temperature -55°C ~ 125°C