DF33-4DS-3.3C
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
DF33-4DS-3.3C
Descripción:
CONN RCPT HSG 4POS 3.30MM
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Natural
Contact Type Female Socket
Row Spacing 0.228" (5.80mm)
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Obsolete
Series EnerBee™ DF33
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.130" (3.30mm)