DF36A50PP-UL42S200
SINBON
Producto No:
DF36A50PP-UL42S200
Fabricante:
SINBON
Descripción:
DF36A 50P DOUBLE-ENDED, 200MM
En stock : 22
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 2
Guía del usuario
Number of Rows 1
Usage -
Number of Positions 50
Color Green, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)
Series -
Length 0.656' (200.00mm, 7.87")