DF4-6P-2R28
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
DF4-6P-2R28
Descripción:
CONN WIRE IDC 6POS 28AWG VERT
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 6
Board-Side Pitch 0.079" (2.00mm)
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Row Spacing -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Wire Gauge 28 AWG, Stranded
Series DF4
Cable Pitch 0.079" (2.00mm)