DF50A-14S-1C
Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
DF50A-14S-1C
Descripción:
CONN SOCKET HSG 14POS 1.00MM
En stock : 86
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -35°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 14
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series DF50
Note Contacts Not Included
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.039" (1.00mm)