DIB71CB23500MA
Carlo Gavazzi Inc.
Producto No:
DIB71CB23500MA
Fabricante:
Carlo Gavazzi Inc.
Descripción:
CUR LVL RLY OVER/UNDER 10-500MA
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Trip Status Energized High/Low
Output Type Relay
Delay Time 0.1 Sec ~ 30 Sec
Circuit SPDT (1 Form C)
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series DIB71
Type Current Sensing AC/DC
Trip Range 10 ~ 500mA AC/DC
Voltage - Supply 115 ~ 230VAC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Box
Contact Rating @ Voltage 5A @ 250VAC