DIM10-100-00
Synapse Wireless
Producto No:
DIM10-100-00
Fabricante:
Synapse Wireless
Descripción:
120-277V WIRELESS CONTROLLER, 2A
Guía del usuario
Applications General Purpose, IoT Finished Device
Product Status Active
Power - Output 20dBm
Modulation or Protocol 802.15.4
Series -
Function Wireless Lighting Controller
Sensitivity -103dBm
Voltage - Supply 100V ~ 277V
Data Rate (Max) -
Mfr Synapse Wireless
Frequency 2.4GHz