DNDMS19BK1
Hammond Manufacturing
Producto No:
DNDMS19BK1
Descripción:
SHELF FIXED 19.5X17.3X3.4" BLACK
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Black
Material Metal, Steel
Size / Dimension 19.500" L x 17.250" W x 3.440" H (495.30mm x 438.15mm x 87.38mm)
Product Status Active
Weight 12 lbs (5.4 kg)
Series DNDM
Type Shelf, Fixed
For Use With/Related Products 19" Panel Width Racks