Hogar / Oscillators / DOC020V-010.0M
minImg
DOC020V-010.0M
Connor Winfield
Producto No:
DOC020V-010.0M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ LVCMO
En stock : 37
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.307" (7.80mm)
Frequency Stability ±20ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DOC
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz