Hogar / Oscillators / DOCAT022V-010.0M
minImg
DOCAT022V-010.0M
Connor Winfield
Producto No:
DOCAT022V-010.0M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
DOCAT022V-010.0M
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.335" (8.51mm)
Frequency Stability ±20ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DOCAT
Function Amplitude Control
Type VCOCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz