Hogar / Oscillators / DOCSC012F-038.88M
minImg
DOCSC012F-038.88M
Connor Winfield
Producto No:
DOCSC012F-038.88M
Fabricante:
Connor Winfield
Descripción:
XTAL OSC OCXO 38.8800MHZ LVCMOS
En stock : 100
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.335" (8.51mm)
Frequency Stability ±10ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DOCSC
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 38.88 MHz