Hogar / Oscillators / DOCSC022F-026.0M
minImg
DOCSC022F-026.0M
Connor Winfield
Producto No:
DOCSC022F-026.0M
Descripción:
XTAL OSC OCXO 26.0MHZ 3.3V SMD
En stock : 99
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.335" (8.51mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DOCSC
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz