DPC-34-125
Signal Transformer
Producto No:
DPC-34-125
Fabricante:
Signal Transformer
Descripción:
PWR XFMR LAMINATED 4.4VA TH
En stock : 42
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 34.92mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 1500Vrms
Secondary Winding(s) Dual
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 41.30mm L x 31.80mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 250mA, Series 125mA
Weight 0.313 lb (141.97 g)
Primary Winding(s) Dual
Series DPC
Type Laminated Core
Power - Max 4.4VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 17V, Series 34V