DPD120080E-P6P
CUI Inc.
Producto No:
DPD120080E-P6P
Fabricante:
CUI Inc.
Descripción:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 9.6W
Guía del usuario
Operating Temperature -
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency -
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 3.19" L x 2.20" W x 1.89" H (81.0mm x 56.0mm x 48.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 9.6 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized Europe
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 230VAC