DR221-223AE
Bourns Inc.
Producto No:
DR221-223AE
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
CMC 22UH 250MA 2LN SMD
En stock : 875
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 230mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.130" W (5.00mm x 3.30mm)
Height (Max) 0.130" (3.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DR221
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 Flat Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA
Voltage Rating - AC 100V
Mfr Bourns Inc.
Features -
Filter Type Signal Line
Package Tape & Reel (TR)
Inductance @ Frequency 22 µH @ 10 kHz