DR24B12X
Sensata-Crydom
Producto No:
DR24B12X
Fabricante:
Sensata-Crydom
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Guía del usuario
Load Current 12 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 140VAC