DR24D12R
Sensata-Crydom
Producto No:
DR24D12R
Fabricante:
Sensata-Crydom
Descripción:
SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
En stock : 49
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Load Current 12 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC