DS1075X-M60
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
DS1075X-M60
Paquete:
8-PDIP
Descripción:
IC OSC DUAL FX FREQ 60MHZ 8DIP
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Count -
Mounting Type Through Hole
Current - Supply 35 mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-PDIP
Series EconOscillator™
Type Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 60MHz