Hogar / Oscillators / DSC1124CL2-024.0000T
minImg
DSC1124CL2-024.0000T
Microchip Technology
Producto No:
DSC1124CL2-024.0000T
Descripción:
OSC MEMS AUTO -40C-105C SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 42mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DSC1124
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VDFN
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output HCSL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 24 MHz