Hogar / Oscillators / DSC6001CE2A-005.2500T
minImg
DSC6001CE2A-005.2500T
Microchip Technology
Producto No:
DSC6001CE2A-005.2500T
Descripción:
MEMS OSC LVCMOS 25PPM 3.2X2.5MM
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 5.25 MHz