Hogar / Oscillators / DSC6001JI2B-032K000
minImg
DSC6001JI2B-032K000
Microchip Technology
Producto No:
DSC6001JI2B-032K000
Descripción:
MEMS OSC SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Enable/Disable
Series DSC60XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 32 MHz