Hogar / Oscillators / DSC6001MI2B-032.7680T
minImg
DSC6001MI2B-032.7680T
Microchip Technology
Producto No:
DSC6001MI2B-032.7680T
Descripción:
OSC MEMS LOW PWR SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Enable/Disable
Series DSC60XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 32.768 MHz