Hogar / Oscillators / DSC6311CI2DA-020.0000T
minImg
DSC6311CI2DA-020.0000T
Microchip Technology
Producto No:
DSC6311CI2DA-020.0000T
Descripción:
MEMS OSC +-1.5% SS 25PPM 3.2X2.5
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80µA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DSC63XX
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 20 MHz