DSCA30-04
DATAFORTH
Producto No:
DSCA30-04
Fabricante:
DATAFORTH
Descripción:
SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL
En stock : 6
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Input Type Voltage
Termination Style Screw Terminal
Output Range 0 ~ 10V
Output Type Voltage
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series DSCA
Type Signal Conditioner
Voltage - Supply 15 ~ 30VDC
Input Range (Additional) -
Mfr DATAFORTH
Isolation 1500V
Input Range (Current, Voltage) ±10mV