DSF305Q3R0
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Producto No:
DSF305Q3R0
Descripción:
3F 3.0V 8*20
En stock : 3317
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 0.846" (21.50mm)
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 1kHz
Series DSF
Package / Case Radial, Can
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 3 F