DSP56321VF275
NXP USA Inc.
Producto No:
DSP56321VF275
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
196-MAPBGA (15x15)
Descripción:
IC DSP 24BIT 275MHZ 196MAPBGA
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Non-Volatile Memory ROM (576B)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 196-MAPBGA (15x15)
Clock Rate 275MHz
Series DSP56K/Symphony
Type Fixed Point
Package / Case 196-BGA
Voltage - Core 1.60V
Mfr NXP USA Inc.
Voltage - I/O 3.30V