DT050TFT-TS
Displaytech
Producto No:
DT050TFT-TS
Fabricante:
Displaytech
Descripción:
LCD DISP TFT 5.0" 800X480
Guía del usuario
Touchscreen Resistive
Viewing Area 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels 800 x 480
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 5" (127.00mm)