DT150PW360D
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
DT150PW360D
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 150W
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.70" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Product Status Active
Weight 1.8 lbs (816.5 g)
Current - Output (Max) 4.17A
Series DT150-D (150W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 41.34" (1.05m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 36V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC