DTS3145A115LG
Hammond Manufacturing
Producto No:
DTS3145A115LG
Descripción:
AIR CONDITIONER
Guía del usuario
Series DTS
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 5000 BTU
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Mfr Hammond Manufacturing
Package Bulk
Size / Dimension 14.45" L x 12.24" W x 35.98" H (367.0mm x 311.0mm x 914.0mm)
Product Status Active
Weight 113 lbs (51.3 kg)
Voltage - Input 115VAC