DV60K4032R2
Bourns Inc.
Producto No:
DV60K4032R2
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
DV SERIES 60V 4032 PKG SMD VARIS
En stock : 995
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 530 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 110 V
Series DV
Energy 7J
Package / Case 4032 (10080 Metric)
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 60 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 85 V