DV95K4032R2
Bourns Inc.
Producto No:
DV95K4032R2
Fabricante:
Bourns Inc.
Descripción:
DV SERIES 95V 4032 PKG SMD VARIS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 135 V
Capacitance @ Frequency 310 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series DV
Energy 11J
Package / Case 4032 (10080 Metric)
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 95 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V