DZ150-9EU
Tri-Mag, LLC
Producto No:
DZ150-9EU
Fabricante:
Tri-Mag, LLC
Descripción:
AC/DC CONVERTER 24V 5V 150W
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required Yes
Approval Agency -
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.80" L x 3.80" W x 1.50" H (172.7mm x 96.5mm x 38.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 2
Current - Output 2 2 A
Current - Output 1 6 A
Series Tri-Mag, DZ150 (150W)
Power (Watts) 150W
Type Open Frame
Efficiency -
Mfr Tri-Mag, LLC
Features PFC, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC