E2B-M30LN30-WP-B2 2M
Omron Automation and Safety
Producto No:
E2B-M30LN30-WP-B2 2M
Descripción:
SENSOR PROX INDUCTIVE 30MM CYL
En stock : 4
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 1.181" (30mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency 100Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2B
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V