E2E-X22B230-M1
Omron Automation and Safety
Producto No:
E2E-X22B230-M1
Descripción:
SENSOR INDUCT 22MM PNP M30 NC
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.866" (22mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V