E2E-X22B2L30-M1
Omron Automation and Safety
Producto No:
E2E-X22B2L30-M1
Descripción:
SENSOR INDUCT 22MM PNP M30 NC
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.866" (22mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V