E2E-X22C3L30 2M
Omron Automation and Safety
Producto No:
E2E-X22C3L30 2M
Descripción:
SENSOR INDUCT 22MM NPN M30 NO/NC
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.866" (22mm)
Output Type NPN-NC/NO, 3-Wire
Response Frequency 200Hz
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V