ECC-A3D560JGE
Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECC-A3D560JGE
Descripción:
CAP CER 56PF 2KV SL/GP RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.276" Dia (7.00mm)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 56 pF